Kluci:Které věty kluci nesnášejí?

5. srpna 2009 v 20:12 | ~Lady *Diamond*~ |  ~ Others ~
Hra na pravdu aneb vy se ptáte a jeden z kluků odpovídá...
Filip (17) bydlí v Praze a s kámoši Filipem a Martinem odpovídá střídavě na vaše otázky týkající se kluků, lásky a sexu! Na nic nečekej a ptej se. Kluci jsou tu pro tebe. :-)

Jsou věty, které kluci od holek musí v životě poslouchat na jejich vkus až moc často - ale nechtějí je za žádnou cenu slyšet! Proč? Protože existují věty, které nás rozčilují, nutí nás k tomu, abychom svým holkám lhali, nebo nás zraňují. Tady je 5 top otázek, které by sis měla navždycky škrtnout ze svého slovníku, pokud nechceš, aby tvůj kluk vyletěl z kůže!

"Jsem moc tlustá!"

Co má na tohle člověk říct? Když řeknu "Jo, máš pravdu, jsi moc tlustá", tak holce ublížím - a to nechci. Ale: "Ne, nejsi" mi bude jen sotva věřit, pokud je alespoň trochu oplácaná ("Ty ale lžeš!"). Já už na tuhle otázku radši ani nereaguju. Nejsem přece blbej.

"Miluješ mě?"

Byl bych s mojí holku, kdybych ji nemiloval? Ne! Nesnáším tuhle větu, i když jinak rád říkám "Miluju tě", ale samozřejmě ne na povel. Vzkaz všem holkám: Prosím, ušetřete nás téhle otázky. Protože dobrovolné "Miluju tě" musí být přece i pro vás daleko krásnější než vynucené - i když na něj třeba musíte nějakou dobu čekat.

"Kde jsi včera byl (a s kým)?"

Tuhle větu říkají většinou ty, které nechápou, že kluci nechtějí být s holkou, která je pořád kontroluje. Kdybysme chtěli vyprávět, kde jsme byli, udělali bysme to. Když to neříkáme, neznamená to v žádném případě hned to, že máme jinou holku. Možná jsme měli prostě jenom nudnej večer, o kterém není co říct. A vy se na něj pak ještě vyptáváte - uf, to nás vážně ničí!

"Na co myslíš?"

Pomoooc! Nedá se popsat všechno, co se v nás právě odehrává, tak, aby to nevyznělo trapně. Například "Mám hlad", "Co budou dneska dávat v televizi?", "Od koho můžu zejtra opsat matiku?". A zadruhé tahle otázka nikdy nevede k úplně upřímné odpovědi. Protože když jsme v myšlenkách třeba u žhavé noci s Angelinou Jolie (nebo s tou roztomilou holkou z vedlejší třídy), rozhodně to na sebe neprozradíme. Odpověď na otázku "Na co myslíš?" je proto většinou stejná: "Na nic." Neptejte se. Protože kdo se moc ptá, moc se dozví:-)

"Mám tě ráda jako bráchu (nebo) kamaráda!"

Když tohle holka řekne někomu, kdo ji miluje, měla by jít sedět za ublížení na zdraví a na duši. Protože kluk, který si musí vyslechnout tuhle větu, spadne do hooodně hluboký jámy na hodně tvrdý dno. A ptá se sám sebe: "Proč mám být zrovna já vždycky pro všechny holky jen ,nejlepší kámoš'? Ale o tomhle napíšu možná zase někdy příště:-)

ZD for me:Bravo girl.cz
ZD for u:Bravo girl.cz
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Dada...S-bEn(Q)o...♥-*/MUCKUJU*/-LÁFUJU-*NECHCI TĚ ZTRATIT*Jsi to NEJ S-bEn(Q)o!♥který mám mám tě Lovuju!-/... Dada...S-bEn(Q)o...♥-*/MUCKUJU*/-LÁFUJU-*NECHCI TĚ ZTRATIT*Jsi to NEJ S-bEn(Q)o!♥který mám mám tě Lovuju!-/... | Web | 5. srpna 2009 v 20:32 | Reagovat

Ahojik mé zbožnované sbí...
Mám pozastaveno do konece prázdnin pokud jsi byla na blogu tak to nejspíš už víš...Mno měla jsem čas tak mě napadlo že zajdu a vidím tu hodně změn:-)jen tak dál:-)mno měla ych jít pokud bude čas ráda se za tebou zastavím a promin mi že nechodím uvidíme se zas někdy pp

2 McNikysh ( FreeTess ) McNikysh ( FreeTess ) | Web | 5. srpna 2009 v 20:40 | Reagovat

ahoj .. .. :) .. ok - SB jsem si na new blog, nevzala, protože většinu z nich zapsala TeRiNá, ale jistli chceš, tebe si vezmu ráda :) :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.